OSB III. KISIM KEÇİLİKÖYOSB MAH. NECİP TURAGANKUR CD. NO:3

0 (236) 213 05 37

TR EN

KVKK


YASAL UYARI

 

Bu elektronik posta ve ilişkili dosyalar sadece alması amaçlanan şahsi veya tüzel kişiye özeldir. Eğer yetkili alıcı değilseniz içeriği açmanız, açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız yasaktır ve bu e-postayı derhal silmeniz gerekmektedir.

 

Raf-San Metal Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti., bu mesajın içerdiği bilgilerin mutlak doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu nedenle bu bilgilerin kullanımı ile ilgili kayıplardan sorumlu tutulamaz. Bu mesajın içeriğiyle ilgili sorumluluk yalnızca gönderen kişiye aittir ve bu içerik Raf-San Metal Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. tüzel kişiliğinin görüşlerini yansıtmayabilir. Bu e-posta bilinen bilgisayar virüslerine karşı taranmıştır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla, e posta ortamında toplanan kişisel verilerinizi, Aslanlar Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politika”) usul ve esaslarıyla işlemekte ve gizli tutmaktayız. Politika belgesine  “https://rafsanmetal.com.tr/ “adresinden ulaşabilirsiniz.

Raf - San Metal Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.